valibal

ماجرای بلیط اینترنتی

خوب یک‌شنبه بود، آرمان زنگ زد گفت بریم استادیوم بازی ایران و آلمان گفتم بریم و بلیط تهیه شد از طریق اینترنت. دیشب من قبل از بازی برام مشکل ایجاد شد و نتونستم برم ولی خبر آمد خبری در راه است. عزیزان و دلبندان بلیط بیش از اندازه فروختن یا نمیدونم چی‌چی هرکی اینترنتی خریده بود پشت در استادیوم موند و غیره. بقیه داستان رو هم از فیس بوک سیاوش براتون تعریف می‌کنیم.

“امروز خیلی شیک پاشدیم دو ساعت زودتر رفتیم با بلیط‌هایی که آنلاین خریده بودیم ۵ روز پیش که بریم بازی والیبال ایران آلمان، دو دور، دور ورزشگاه وزین و عریض آزادی زدیم که جای پارک پیدا کنیم چون همه در‌ها بسته بودن و همه پلیس‌های زحمت‌کش با زبان روزه اشاره میکردن بریم در پارکینگ بعدی، از اونجایی که گویا همه پارکینگ‌ها پر شده بودن با ۱۲ هزار نفر آدم که احتمالن همه هم با ماشین اومده بودن! رفتیم یه جایی در اطراف ورزشگاه ۲ هزار تومن هم پول پارکینگ دادیم و رفتیم سمت ورزشگاه، دیدیم که همه دارن برمیگردن و جلوی درب غربی شلوغه، و رفتیم و دیدیم که بله، ورزشگاهی که بلیط‌هاش ۵ روز پیش تمامشون فروش رفته بود پر شده و پلیس‌ها با بدترین وجه و لحن ممکن با مردم برخورد میکنن و میگن که ورزشگاه پره و برین خونتون والیبال ببینین!”

خوب این بود شرح ماوقع از زبون دوستان. خواستم بگم تیم والیبال دیروز گل کاشت ولی آخه یکم برنامه‌ریزی هم بد نیست. الان 5000تومن منو کی قراراه پس بده؟

دیدگاه شما

  • نمایان نخواهد شد.